‘Başaramayacaksınız’

Okunma: 298
Videoyu Aç ‘Başaramayacaksınız’
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Terör yandaşlarına, içimizdeki İslam düşmanlarına, Gezi olaylarında Eskişehir’e kamyon kamyon yardım yollayanlara, Afrin harekatına sessiz kalanlara sesleniyorum; Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmayı başaramayacaksınız” dedi.

Karacan, Çankaya Mahallesindeki bir düğün salonunda yapılan AK Parti İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin kuruluşundan itibaren kadın kollarına inancının tam olduğunu söyledi. 
HEDEF GÜNÜ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bileğini dünyanın bükememe sebebinin kadınlar olduğunu belirten Karacan, şöyle konuştu: “İçeride ve dışarıda vatanımıza, milletimize, devletimize, namusumuza, çoluk ve çocuğumuzun geleceğine göz dikmiş, tarih boyunca her fırsatta birlik ve beraberliğimize fitne fesat sokmuş hainler, Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu, ilkeli siyaseti, vatan, millet aşkı karşısında adeta kudurmuş ve çürümüş zihniyetler ellerindeki tüm kozları ülkemiz üzerinde kullanmaya çalışmışlardır. Fakat hiçbirinde de başarılı olamamışlardır. Terör yandaşlarına, içimizdeki İslam düşmanlarına, Gezi olaylarında Eskişehir’e kamyon kamyon yardım yollayanlara, Afrin harekatına sessiz kalanlara sesleniyorum; Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmayı başaramayacaksınız.” Karacan, yapılan kongrenin sadece Eskişehir için değil Türkiye için hedef günü olduğunun altını çizerek, “Bu salonda Nene Hatunlar var, Zübeyde Hanımlar var. MİT tırları, 17/25 Aralık, Gezi olayları ve en son 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimiyle yıkmak istedikleri Recep Tayyip Erdoğan değil miydi? 16 yıldır iftirayla alaşağı etmeye çalıştıkları Recep Tayyip Erdoğan ise günde 4-5 saat uyuyup, bıkmadan, usanmadan 'vatan ve millet' diyerek çalışmaktadır. Eskişehir'in kadınları 2019 seçimlerine liderimiz için hazır olmalıdır” diye konuştu.  
ŞAMATA BİTTİ
İl Başkanı Dündar Ünlü, 2019 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlandıklarını dile getirdi. 2019 yılının Eskişehir için bir dönüşüm yılı olacağını belirten Başkan Ünlü, “Eskişehir’de CHP’li belediyeler için şamata bitmiş, eğlence tamamlanmış, deniz tükenmiştir. Bu belediyelerin Eskişehir’e verecekleri hiçbir katkı kalmamıştır. Bugün geldiğimiz noktada yaptıkları ve vaat ettikleri hiçbir şey yoktur. Bundan sonra da belediyeler olarak verecekleri vaat, sadece mevcudiyeti korumak ve o mevcudiyetin de devamında şehri bir kasaba haline dönüşeceği vaadini vermektir. 2019’da yeni bir dönem başlangıcı yapmanın zamanı gelmiştir. Ak belediyecilik, 2019’da Eskişehir’de damgasını vuracak ve şehrin nasıl dönüştüğünü, nasıl geliştiğini ve nasıl müreffeh bir şehir olduğunu cümle aleme gösterecektir” şeklinde konuştu.
GÜVEN TAZELEDİ
Milletvekili Emine Nur Günay ise AK Parti ile birlikte Türk siyasetinde kadının oynadığı rolün arttığını dile getirerek, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi. 1994 yılındaki yerel seçimlerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, kadınların Türk siyasetindeki değeri için önemli bir yıl olduğunu aktaran Milletvekili Nabi Avcı ise, AK Parti içindeki kadın kollarının önemine değindi. Kongrede başkanlığa yeniden Özlem Yalçın seçildi. 
Kongreye, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Gül Yılmaz, Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, İl Başkanı Dündar Ünlü, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı. AA-İHA

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi