‘Bu bir ihanettir’

Okunma: 250
Videoyu Aç ‘Bu bir ihanettir’
A
a
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel İlçe Yöneticileri ile beraber Avdan Derneği’ni ziyaret etti. CHP'nin şehrin yararına çalıştığını söyleyen Sallarel, AK Partililerin projeleri engellediğini belirtti. Sallarel, “Bu bir ihanettir” dedi.

Avdanlılar’la bir araya gelen Sallarel , Büyükşehir Belediyesi’ndeki AKP’li meclis çoğunluğunun CHP’nin bu şehrin yararına olacak bütün projeleri engellediği AK Partili temsilcilerin şehre gelecek hizmete karşı çıktıkları söyleyerek, “Ilıca’da hali hazırda bitmiş bir baraj var. Oradan şehre su getirmek için boru döşenmesi gerekiyor. Yılmaz Hoca bu yüzden ödenek istedi, AKP’li Meclis Üyeleri tarafından Belediye Meclisi’nde reddedildi. O baraj sayesinde çeşmeden içilebilir kalitede su akacaktı. Onlara oy verenlere de ihanettir bu” dedi.

HALKA ANLATACAĞIZ
Bu engellemelerle pek çok kez karşılaştıklarını belirten Sallarel, “Küçük Sanayi’nin projesi bakanlık yetki versin diye dosya Ankara’da bekliyor öylece. Bunlardan dolayı bir de CHP’li belediyeleri suçluyorlar. Bunları yapan AKP’nin İl Başkanı ve partisinin Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan. Biz bunları anlatacağız, halkımız da yapılan bu ihaneti, haksızlığı görüyor. Bu şehrin insanına gelecek hizmetin önünü kesmeye kimsenin hakkı yok” diye konuştu.

GÖRMEZDEN GELİYORLAR
Konuşmasında termik santrale de değinen Sallarel, “Toplumun her kesimi buna karşı çıkıyor. Biz de her yerde yüksek sesle dile getiriyoruz. AKP’li temsilciler tatmin edici bir şey söyleyemiyorlar. Buna rağmen bütün şehri görmezden gelerek santrali yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi