“BUNU HAKETMEDİM!”

Videoyu Aç “BUNU HAKETMEDİM!”
A
a

Yönetim tarafından alınan kararla Es-Es'le ile yolları ayrılan Erkan Zengin, gönderilme tarzını hak etmediğini belirterek, “Bazı yöneticiler var yüzüme bakmıyor. Ne yaptım da böyle davranıyorlar” diye konuştu.

Haber: Aytaç Ersoy

“Bonservis sorunu çıkartıyorlar”

Kendisine telefonla ulaştığımız Erkan Zengin içini döktü; "Halil Başkan geçen sezon ‘Eskişehirspor’un sana ihtiyacı var’ dedi, İsveç Milli Takımı falan silip Eskişehirspor’a geldim. Şimdi ‘Git!’ diyor. Buna da eyvallah. Sorun çıkartmadım. Kulübün menfaatineyse ‘Giderim’ dedim. Sözleşmem 31 Mayıs 2019’da bitiyor. Şu an 1 buçuk yıllık sözleşmem var. Alacaklarıma karşılık bonservisimi istiyorum bana şimdi sorun çıkartıyor.
 
“Yüzüme bakmadılar”
Bir futbolcuyu göndermenin usulü bu mu? Pazartesi günü başkan odasına çağırdı. Çıktım. Bazı yöneticiler vardı. Yüzüme bakmıyorlar. Ne yaptım da bu şekilde davranıyorlar. ‘Yollarımızı ayırıyoruz’ dediler. Hiç beklemiyordum. O an şok oldum. Antrenmana çıkacakken, birden Eskişehirspor’dan ayrılıyordum. Kulübün menfaatineyse ona da ‘Tamam’ dedim.
 
“Tıpkı 2015’teki gibi”
Mesut Hoşcan’ın 2015’te beni Trabzonspor’a gönderdiği tarzda bu kez Halil Başkan takımdan gönderdi. Halil Başkan’ın aklını birileri karşıştırdı. O isimleri de çok iyi biliyorum. Ama söylemeyeceğim.
 
“Beni siteden silmişler”
‘Eskişehirspor zarar görmesin’ diyorum ama benim adımı ve resmimi resmi internet sitesinden silmişler. Resmi olarak takımdan ayrılmamama rağmen silmişler… Bunu mu hak ediyorum. Madem benim resmimi sildiriyosun bonservisimi de ver. Bonservisimi alamazsam ben hala bu takımın bir oyuncusuyum. Buradan maaşımı alıcam. Yıldırmak için kadro dışı bırakırkar. U-21’le antrenmanlara çıkarım. Böyle mi olsun?
 
“Hoca üzerinden oyun yaptılar”
Yücel hoca ile aramızda sorun yok. Gayet de iyi anlaşıyorduk. Ancak böyle lanse edildi. Hoca üzerinden bana oyun yaptılar. Ama şunu da söyleyeyim. Yücel hoca da gidecek birkaç haftaya göreceksiniz.
 
“Gençler beni seviyor”
Takımdaki genç futbolcular beni çok seviyor. Çünkü onlara abilik yaptık. Bu takımda hoca bile yokken biz antrenmana çıkarttık. Takımdan ayrılacağıma çok üzülen futbolcu arkadaşlarım var.
 
“Kalbimin bir köşesinde”
Giderken de söylüyorum, ‘Eskişehirspor’un yeri bende çok ayrı.’ Bu davranış tarzına, gönderiliş yöntemime çok üzülüyorum. Ama taraftarımızın yeri kalbimin hep bir köşesinde, unutmasınlar."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi