“Daha büyük yerde görmek istiyoruz”

Okunma: 281
Videoyu Aç  “Daha büyük yerde görmek istiyoruz”
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yeşiltepe Mahallesi sakinlerinin daveti üzerine vatandaşlarla buluştu. Mahalle sakini Şükran Afacan, “Başkanımızla hep iç içeyiz, akrabamız gibi. Onu ilerde daha büyük, daha güzel yerlerde görmek istiyoruz” dedi.
Yeşiltepe Mahallesi sakinlerinin davetine icabet eden Başkan Ataç, Nafiye Mazlum’un ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi. Başkan Ataç’ı mahalle sakinleri ile birlikte evinde ağırlayan Nafiye Mazlum, ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.
HALKLA BERABERLİK YOLU AÇAR
Ziyarette Başkan Ataç ile bir araya gelen bir diğer mahalle sakini Şükran Afacan ise “Kendisini çok çok seviyorum. Onu ilerde daha büyük, daha güzel yerlerde görmek istiyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin. Hepimiz çok gururluyuz” diye konuştu. Başkan Ataç ise Tepebaşı insanının sıcakkanlı oluşuna vurgu yaparak, “Tepebaşı gerçekten ayrıcalıklı bir bölgedir. Bunda emeğim çok olduğu için insanlarla birçok şey paylaşıyoruz. O açıdan bu tip temaslar çok fayda getirir.  Mahallede görmediklerimiz, bize aktarılır, düzeltilir. Farklı kurumların yine durumları vardır bize aktarılır, onlar düzeltilir. Halkın yanında olmak iyidir. Halkla beraberlik yolu açar” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi