“Es Es’in 50 yılını kurtaracağız”

Okunma: 560
Videoyu Aç “Es Es’in 50 yılını kurtaracağız”
A
a

Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu, 24 puan silme cezasıyla karşı karşıya olduklarını belirterek, “Göreve geleli iki ayı geçti kapıyı sadece alacaklılar çalıyor. Ancak şunu da söyleyeyim biz bu kulübün 50 yılını kurtaracağız” dedi

“Destek gelmedi”
Es TV mikrofonlarına konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu, iki ayı aşkın bir süredir yönetimde olduklarını belirterek, “İki ayı geçti yönetimdeyiz ancak şu ana kadar destek verilmedi. Bekliyoruz. Kulübün tüm gelirleri temlikli. Bizim için en önemli olan nokta FIFA’daki dosyalar. Çünkü ortadan puan silme cezası gelebilir” ifadelerini kullandı.
 
“24 puan silinebilir”
Puan silme cezaları hakkında şok ifadeler kullanan Özeçoğlu, “Pinto’dan puan silme gelmeyecek. Bu sıkıntıyı çözüyoruz. Önümüzde Toko, Sissoko, Kulach ve Bienvenu’nün dosyaları var. Her oyuncudan 6 puan silme cezası gibi bir yaptırımla karşı karşıyayız. Bu da toplamda 24 puan silmeye geliyor… Çabalıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
 
“Karacan ile görüştük”
Özeçoğlu, “Bu kulübün acil ihtiyarları vardı. Yönetim olarak bunları karşıladık. Futbolcuları elde tutup takımı lige hazırladık. Geçen senenin borçlarını ödedik. Ama onları ödemekle bu yıl kurtarılmıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ile görüştük. Sorunlarımızı ve önerilerimizi ona da ilettik. İnşallah büyüklerimizin desteğiyle bu süreci en az zararla atlatırız” diye konuştu.
 
“Alacaklılar kapı çalıyor”
“Göreve geleli iki ayı geçti kapıyı sadece alacaklılar çalıyor” diyen Başkan Sinan Özeçoğlu, “Bizim şu anda bir iki ayımızı halledebilecek desteklere ihtiyacımız var. Dediğim gibi acil olanları el birliğiyle çözmemiz lazım” ifadelerini kullandı.
 
“Kurtuluş reçetesini açıklayacağız”
Özeçoğlu, “Önümüzdeki 10-15 günlük süre içerisinde Eskişehirspor’un kurtuluş reçetesini şehrimizle paylaşacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şunu da söyleyeyim biz bu kulübün 50 yılını kurtaracağız. Her şeyi planlıyoruz. Bu kulübün bir daha bu şekilde yönetilmemesi için bu anlamda çalışmalar yapıyoruz. 4-5 hukukçu arkadaş bu konuda çalışıyor. Bu kulübe gelir getirecek şeylerin çalışmalarını iki aydır yapıyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi