“Eskişehirspor yok olmayacak”

Okunma: 958
Videoyu Aç “Eskişehirspor yok olmayacak”
A
a

Faaliyetlerini İstanbul'da sürdüren Boğazın Kırmızı Şimşekleri Derneği, Eskişehir'de bir araya geldi. Başkan Halil Ünal toplantıda, “Bu efsane taraftar varolduğu sürece Eskişehirspor yok olmayacak” dedi.  


Bir araya geldiler
İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Boğazın Kırmızı Şimşekleri Derneği Eskişehir'de toplandı. 53. Yıl kutlamaları nedeniyle düzenlenen etkinlikte, ilk önce kahvaltıda bir araya gelen BKŞ ailesi, ardından Porsuk Bulvarında düzenlenen kutlamalara katıldı. Toplantıya Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, ETB Başkanı Murat Diri, Kırmızı Şimşekleri oluşumu başkanı Bahadır Özyiğit ile çok sayıda BKŞDER üyesi ve mensubu katıldı.
 
Erdoğan teşekkür etti
Toplantıda konuşa BKŞDER Başkanı Selahattin Erdoğan, “Yeniden Büyük Eskişehirspor idealimizin gerçekleşmesi amacıyla bizlere dava arkadaşı olan bütün ESES sevdalılarına teşekkür ediyorum. Biz 20 yılda büyük bir aile oluşturduk. Bu ailenin oluşmasında emeği geçen bütün dava arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri kırmayıp bugün aramızda bulunan, Başkanımız Halil Ünal ve Taraftar Birliği başkanımız ile ESKOD ve EFDER dernek başkanlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Ünal derneğe üye oldu
Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal BKŞ Derneği'ne üye kaydını yaptırarak BKŞDER ailesinin mensubu oldu. Halil Ünal, ''Bu efsane taraftar varolduğu sürece Eskişehirspor yok olmayacak, sonsuza kadar yaşayacaktır. Çalışmalarını yakınen takip ettiğim ve her zaman benim için bir gurur vesilesi olan Boğazın Kırmızı Şimşekleri Derneği'nin üyesi olmaktan da ayrı bir mutluluk duydum. Derneğimizin tüm üyelerini saygıyla selamlıyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi