“Futbolculara yakıştıramadım”

Okunma: 472
Videoyu Aç “Futbolculara yakıştıramadım”
A
a

Efeler Gençlik Taraftarlar Derneği açılışına katılan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, İstanbulspor mağlubiyetine ilişkin, “Oynadıkları oyunu futbolculara hiç yakıştıramadım” dedi

“Eskişehirspor yok olmaz”
Başkan Ünal, “Eskişehirspor’a mağlubiyet hiç yakışmıyor. Futbolculara da hiç yakıştıramadım oynadıkları oyunu. Maçtan sonra tesislere geçerek acil Yönetim Kurulu toplantısı yaptık. Bugün de oyuncuların kalanlarıyla toplantılar devam edecek. Bu kulübün geleceği ve selameti açısından elimizden ne geliyorsa gereğini yapacağız. Gerekiyorsa kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. Ekonomik anlamda Eskişehirspor’u kapanıyor, borcu var gibi söylemlere inanmayın. Türkiye’de her kulüp yok olur, Eskişehirspor yok olmaz. Siz hiç merak etmeyin” ifadelerini kullandı.
 
Tepebaşı’ndan bilboard desteği
Kulübe mali kaynak sağlama konusunda çalışmaların devam ettiğini belirten Ünal, “Bu şehrin çok değerli başkanları var. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt billboardları Eskişehirspor’a verdi ve 4 milyon gibi bir rakama değerlendirdik. Dar ve sıkıntılı günümüzde, Ahmet Ataç aradı. ‘Senin için bir hazırlık yapıyorum. Sen zor günde sahip çıktın yalnız bırakmadın. Biz de billboardları sana veriyoruz.’dedi. Biz kaynak bulunuruz. Gereken ne ise yaparız. Ama siz Eskişehirpsor’a sahip çıkmayı bırakmayın. Gerçek olan Eskişehirspor. Yok olamaz. Bize yakışan galibiyetler, kupalardır. Biz zemini sağlama oturtacak bir gelecek planlaması yapıyoruz” dedi.
 
“Özür borçları var “
Ünal, “Mağlubiyetin telafisini yaparız. Ama dünkü oyundan ötürü futbolcuların bizlere bir özür borçları var. Ben onlar adına sizlerden özür diliyorum. Böyle bir takım olamaz. Takım savaşacak, koşacak. Rakip kim olursa olsun. Maalesef genelde bir ruhsuzluk, coşkusuzluk, iştah yok. Siz oynamazsanız rakibe saygı duymak zorunda kalıyorsunuz. Atamayana atarlar.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi