“Genel kurul sürecini beklerim”

Videoyu Aç “Genel kurul sürecini beklerim”
A
a

Sezonun son haftalarında Siyah-Kırmızılı forma altında iyi bir çıkış yakalayan altyapı kökenli Furgan Polat, sözleşmesi sona ermesine rağmen ayrılmayacağını söyledi. Furgan, “Genel kurul sürecini beklerim ve Eskişehirspor’un menfaatleri doğrultusunda karar veririm” dedi.


“Herkes gibi bende üzülüyorum”
Eskişehirspor altyapısında yetişen ve özellikle sezon sonunan doğru patlama yapan Furgan Polat’ın sözleşmesi sona eriyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Furgan, “Alt yapısından yetiştiğim Eskişehirspor kulübünün, son yıllarda içinde bulunduğu kriz ortamına herkes gibi bende üzülüyorum. Camia olarak herkesin sorumluluk alması, elinden geldiğinde kulübe destek vermesi gerektiği bu dönemde, bende gururla formasını taşıdığım kulübüne, her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım” dedi.
 
“Çekip gitmek bana yakışmaz”
Çeşitli kulüplerin radarında olan ve bazı kulüplerden transfer teklifi almasına rağmen, şimdilik beklemede olduğunu söyleyerek, “Eskişehirspor’un yapacağı bir genel kurul var. Kulübün yeni sezon öncesi yönetim bulup bulamayacağı, transfer yasağının kalkıp kalkmayacağı henüz belli değil. Böylesine zorlu bir süreçte çekip gitmek bana yakışmaz. Eskişehirspor’un menfaatleri benim için daha önemli. Kulübün geleceği ile ilgili her şey netleştikten sonra önce formasını gururla taşıdığım kulübümle görüşeceğim” dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi