“Güven kaybının önüne geçtik”

Okunma: 1132
Videoyu Aç “Güven kaybının önüne geçtik”
A
a

Eskişehirspor’da Başkanı Sinan Özeçoğlu, “Herkesin kulübe güveni azalmış. Futbolcular dahi kulübe inanmıyordu. Ama biz bu güven kaybının önüne geçtik. Kulübün güvenirliğini günden güne arttırıyoruz” diye konuştu.


 
“Sözlerimizi tutuyoruz”
Anemon Otel’de basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özeçoğlu, “Kulübün her yerde icralık dosyası var. Her gün bir icrayla uğraşıyoruz. Herkesin bu kulübe güvenini yitirmeye başladığını görüyoruz. Oyuncular dahi güvenmiyordu. Ama biz güvenirliği arttırmaya başladık. Şimdiye kadar maddi anlamda ne söz verdiysek yerine getirdik. Tekrar spor kamuoyunda kulübün güvenirliliğini yükselmeye çalışıyoruz” dedi.
 
“Kombinede 30 bini buluruz”
Kombineler hakkında taraftara seslenen Özeçoğlu, “Bu sezon hepimiz kenetlenmeliyiz. Yönetim kulüp için gece gündüz çalışıyor. Kadromuzu korumayı başardık. Ama bu süreçte bizim en büyük destekçimiz taraftarımız olacak. Taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Kombinelerin fiyatları düşük olacak. Pazartesi kombineler satışa çıkacak. Hedefimiz 26 bin ama biz 30 bin rakamını da ulaşacağımızı düşüyorum” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi