“Güzel başlangıç yapmak istiyoruz”

Videoyu Aç  “Güzel başlangıç yapmak istiyoruz”
A
a

Kaptan Sezgin, Furgan Polat, Kaleci Melih, Alperen ve Mevlüt Çelik ES TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Kaptan Sezgin sezona güzel bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Beklemediğimiz ceza aldık
Eskişehirspor Kaptanı Sezgin Coşkun yaptığı açıklamada, “Başlangıç biraz daha zor oldu. Beklemediğimiz -6 puan cezası aldık. Moralimizi bozdu ama biz alıştık artık Eskişehirspor’da yeni bir şey çıkacak mı diye tedirgin de oluyoruz. Bunun üzerinden gelecek bir camiaya sahibiz. Bütün şehrin birlikte olması gerekiyor. İnşallah güzel bir sezonun başlangıcını yapmış oluruz. İki kampı da iyi bir şekilde tamamlayıp lige de güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.
 Zoru başaracak güçteyiz
“Bu sezon transferi açma gibi bir sıkıntımız yok” diyen Sezgin şöyle devam etti; “Elimizde bir kadro var ve bu kadroyu elimizde tutmamız gerekiyor. Burada şu an her oyuncuya ihtiyaç var. Bunu kapatmamız için daha çok çalışmamız lazım. Zor bir sezonun bilincindeyiz, herkese daha fazla yük binecek. Geçtiğimiz sezon beklentilerin üzerinde bir takım oluştu. Şimdi o beklentilerin üzerine çıkmamız lazım. Kendimizi geliştirmemiz lazım. Zoru başaracak güçteyiz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi