“İhbar ediyoruz”

Okunma: 954
Videoyu Aç “İhbar ediyoruz”
A
a

Vatan Partisi üyelerinin Adalar’da yaptıkları basın açıklaması sebebiyle ifadeye çağrılmalarına tepki gösteren Raif Eşkinat, “Atatürk devrimleri ile ilgili konuştuğumuz için ifadeye çağırılıyorsak, ihbar ediyoruz Atatürk’e sığınan herkesi çağırın birlikte ifade verelim” dedi.

Vatan Partisi üyelerinin 12 Kasım 2017 tarihinde Adalar’da yaptıkları basın açıklaması sebebiyle Emniyet Müdürlüğü tarafından ifadeye çağrıldı. 12 Kasım günü müfredatla ilgili açıklama yapan ve müfredatın Atatürk devrimlerinin ışığında düzenlenmesi gerektiğini savunan Vatan Partililerin ifadeye çağrılmasını sert bir dille eleştiren Eşkinat, “Eğer konuşmanın içeri Atatürk ve Atatürk devrimleri ise ihbar ediyoruz, son zamanlarda Atatürk’e sığınan ne kadar siyasi varsa çağırın birlikte ifade verelim. Eğer hedef bizleri ifadeye çağırarak, NATO’ya karşı çıkan ve FETÖ’ye adını koyan tek parti olan Vatan Partisi’nin sesini kesmek ise, bu sorgulamanın sonunda kim kimi sorgulayacaktır, buna halkımızın karar vereceğini unutmayınız.” dedi. MELTEM KARAKAŞ

 
1000
icon
Alpaslan Pervin 8 Aralık 2017 02:10

MEYDANLARDAKİ İNSANLARI CEZBEDİCİ SÖZLER: İLERİ DEMOKRASİ? HEDEF 2023? ÇAĞI YAKALAYAN TÜRKİYE? VE İŞTE GERÇEKLER! ...

0 0 Cevap Yaz
Mustafa Erdönmez. 8 Aralık 2017 01:12

""Hiç bir şey zamanı gelmiş fikirler kadar güçlü olamaz"Mustafa Kemal'i eğitim müfredatından çıkarma girişimi Orta çağ değerlerine dönüştür. Vatan Partisi Programı ile mücadelesi ile Büyük Milletimizin zamanı gelmiş gücüdür. Vatanın bütünlüğü ve milletimizin birliği için milli hassasiyet ve refleks göstermek her vatanseverin en birincil görevi olmalıdır. ATATÜRK TÜRKİYE'DİR,TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi