“İmzalar arka arkaya gelecek”

Okunma: 619
Videoyu Aç “İmzalar arka arkaya gelecek”
A
a

Es Es’te Başkan Halil Ünal, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ile görüşme gerçekleştirdi. Avcı’nın kulübe yine destek vereceğini belirten Ünal, “Peş peşe imzalarla kadromuz 20 Temmuz’da hazır hale gelecek” dedi.


 
“Üzerimize düşeni yaparız”
Başkan Ünal, Avcı ile yaptıkları kritik görüşmeyi, transferdeki son durumu, hedefleri ve Eskişehirspor ile ilgili gündemi değerlendirdi. Eskişehirspor’un içinde bulunduğu son durum hakkında Milletvekili Avcı’ya bilgi veren Başkan Ünal, yaptıkları görüşme hakkında, “Milletvekilimiz geçmişte olduğu gibi bugünde yanımızda. Kendisinden hep destek gördük.  Yeni sezon hedeflerimiz, şehrin beklentisini anlattık. Kendisi ‘Nereye gidersem bana hep Eskişehirspor’u soruyorlar. Eskişehirspor meselesi, şehrin en önemli sorunu. Üzerimize düşen sorumluluk neyse, daha önce olduğu gibi yine yapmaya hazırız’ dedi” şeklinde konuştu.
 
“Şehir sessiz, biz hareketli”
“Bakanımıza teşekkür ediyoruz” diyen Ünal, “Bu sezon Es Es’in hedeflere ulaşması için ateşten gömleği yine giydik. Göreve gelirken, hedeflere ulaşma adına hep birlikte olmalıyız mesajını vermiştik. Taşın altına herkesin elini koyması gerekiyor. Bunun ilk adımını bakanımız Nabi Avcı ile attık. Bundan sonra da seçilmişler, atanmışlar, şehrin mülki amirleri, STK’ları ile hayata geçirmeliyiz. Şampiyonluğa oynayacak kadro kurmak için çalışmalara başladık. Tabi ki bunların hepsi ekonomiye bağlı. Şu ana kadar beklentilerimize cevap alamadık. Şehir bu konuda sessiz duruyor. Fakat biz hareketliyiz” dedi.
 
“20 Temmuz’a kadar…”
Yeniden bir yapılanma içine girdiklerini belirten Ünal, “Genç oyunculardan oluşan bir takım var elimizde. Bu kadroyu tecrübeli isimler ile takviye edip, güçlü bir kadro kurmak için uğraşıyoruz. Transferde yoğun bir görüşme trafiği yaşıyoruz. Yeni sezonda ilk 11’de oynayabilecek 11 önemli ismi renklerimize bağlamak için uğraşıyoruz. Transfer görüşmeleri için şehre çağırdığımız bazı oyuncular var. Yarın (bugün) gelecekler. Anlaşmaya vardığımız taktirde imzalar atılacak. Transferde aceleci davranmayacağız. 20 Temmuz’a kadar herşeyi bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi