'İn ve Önü'nün çehresi değişecek’

Okunma: 239
Videoyu Aç 'İn ve Önü'nün çehresi değişecek’
A
a

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un en çok önem verdiği projelerden biri olan İnler ve Aktif Fay Hattı Restorasyon Projesi'nde sona yaklaşılıyor.

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un takip ettiği, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile Eskişehir Kültür Varlıkları Koruma Kurulu'nun birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar sonunda röleve projeleri üzerinde gerekli rotuşlar yapılarak son şekli verildi. Başkan Bozkurt, Eskişehir Kültür Varlıkları Koruma Kurulu'ndan Tülay Çerçi, Rahime Karaoğlu Murat ve Uzman Oğuz Bostancı ile birlikte tamamlanan İnler ve Aktif Fay Hattı Röleve Planı üzerinde incelemede bulundu. Restorasyon için büyük gayret sarf eden Başkan Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu proje sonrası ilçemize adını veren 'İn ve Önü'nün çehresi değişecek” dedi. İHA
1000
icon
Doğa Sever 12 Ekim 2017 00:27

Darısı ; Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki Develik Han ve Seyitgazi Kervansarayının , restorasyonlarının başına!

0 0 Cevap Yaz
Doğa Sever 11 Ekim 2017 18:06

Darısı , Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi Projesi , Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki Eski Tekel Binası , Develik Han ve Seyitgazi Kervansarayının restorasyonu , Kızılinler projesi ve Eşenkara Projesinin başına!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi