“İŞLER O KADAR BASİT DEĞİL”

Okunma: 690
Videoyu Aç “İŞLER O KADAR BASİT DEĞİL”
A
a

Eskişehirspor kulübünün resmi yayın organı olan Eskişehirspor Dergisi’ne konuşan Başkan Halil Ünal, “Yaptığımız tüm bu başarılı çalışmaların arkası kesilmeyecek ve devam edecek. Biz inanıyoruz, sizlerin inanmasını ve takımıza sahip çıkmasını rica ediyoruz” dedi.

 
SPONSORLUKTA SON NOKTA
Başkan Ünal’ın yaptığı açıklamaların bazı bölümleri şöyle; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında girişimleriyle stadyum isim hakkını Eskişehirspor’umuzun her zaman yanında olan ETİ ailesi 10 yıllığına almayı kabul etmiştir. Kısa bir zaman içerisinde bu konuya da noktayı koyacağımıza inanıyorum.
 
TAKIMA SAHİP ÇIKIN
Biz buraya oturmaya, ahkam kesmeye gelmedik. Biz yarım kalan işimizi tamamlamaya geldik. Birçok kesim inanmıyordu, ya da hep hakkımızda aslı olmayan birçok yaftalamalar yapıyordu. Şu anda görüyorlar ki takımımız olumlu noktada değişimler göstermekte. Yaptığımız tüm bu başarılı çalışmaların arkası kesilmeyecek ve devam edecek. Biz inanıyoruz, sizlerin inanmasını ve takımıza sahip çıkmasını rica ediyoruz.
 
TESİSLERİN KAPISI HERKESE AÇIK
Birlik ve beraberlik bizi güçlü kılacaktır. Masa başında, kahve köşesinde vatan millet kurtarmak, takımı yönetmek kolaydır. Buyurun bir de buradan nasıl oluyor, gelin yanımıza görün. İşler o kadar basit değil. Bu neden ile fikri olmayan mide bulandırmasın, yapılanlara saygı göstersin istiyoruz. Fikri olanlara da kapımız her zaman açık. Buyurun gelin hayata geçirelim. Eskişehirspor hepimizin takımı, bu tesislerin kapısı tüm Eskişehirsporlulara her zaman açıktır.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi