‘Mahalleli ile kucaklaşacağız’

Okunma: 272
Videoyu Aç ‘Mahalleli ile kucaklaşacağız’
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından Uluönder Mahallesi Muammer Uludemir Sanat Parkı’nda hizmete kazandırılan Muammer Uludemir Deneyimli Kafe’nin açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ahmey Ataç, “Mahalleli ile burada kucaklaşacağız” dedi.

Muammer Uludemir Deneyimli Kafe’nin açılış törenine, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Milletvekili Utku Çakırözer, ses sanatçısı ve TV programcısı Faruk Demir, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Vural Yörük, Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler, merhum Muammer Uludemir’in ailesi ile çok sayıda Eskişehirli katıldı.
Törende konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, deneyimli kafelerin 7’ncisini açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Bu mekan içinde hem erkekler, hem kadınlar hem çocuklar olmak üzere herkes hizmet alacak. Burası bir belde evi gibi çalışacak. Aynı zamanda burada nişanınızı yapabileceksiniz, yaş günü kutlayacaksınız, evdeki eğlencelerinizi burada yapabileceksiniz. Mahalleli ile burada kucaklaşacağız. Bu parkın tamamı yenilenecek. Ayrıca artık deneyimli kafe yapma zamanı geldiği için buradan başladık. 1996 yılında hem amfi tiyatro hem şelale vardı burada ve elden geçirildi. Burada suni havuzlar, ufak göletler, sentetik yürüyüş yolları, sentetik sahalar oluşturulmaya devam edecek. Parkımız tamamen yenilenecek ve Uluönderliler burada çok güzel zaman geçirecek. Burasının dolup taşacağına inanıyorum” diye konuştu.
Açılış konuşmalarının ardından Muammer Uludemir Deneyimli Kafe’nin açılış kurdelesi alkışlar eşliğinde kesilerek, katılımcılar tarafından gezildi. Daha sonra konser alanına geçildi. İlk olarak sahne alan sevilen ses sanatçısı ve TV programcısı Faruk Demir, şarkılarıyla alanı dolduran vatandaşları kah coşturdu kah duygulandırdı. Konserin final kısmında ise Başkan Ataç ve çocuklar da sahneye çıkarak Türk Bayrakları eşliğinde 10. Yıl Marşını hep bir ağızdan seslendirdi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi