“Play-Off heyecanını yine yaşatacağız”

Okunma: 437
Videoyu Aç “Play-Off heyecanını yine yaşatacağız”
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal hem maç öncesi hem de maç sonrası ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Ünal, “Play-Off’a gideceğiz. Bu heyecanı bu şehre bir kez daha yaşatacağız” dedi.

“Cumhurbaşkanımız ilgi gösterdi”
“Cumhurbaşkanımız bize çok ilgi gösterdi. Biz onu ev sahibi ve Eskişehirspor Kulüp Başkanı olarak ağırladık. Bütün gün birlikteydik. En son da akşam bakanlarımızın olduğu, milletvekillerimizin olduğu, il başkanımızın olduğu birlikte bir yemek yedik.  Uzunca da bir sohbet ettik. Konumuz hep Eskişehirspor’du. Türk futboluna ve Eskişehirspor’a çok sıcak bir bakış açısı var. Kendisine kısaca Eskişehirspor’u anlattım. Çok büyük keyif aldı” dedi.
 
“Stadın adı ETİ olacak”
Ünal, “Ana konumuzda stadımızın isim hakkında yaptığım çalışmaları Cumhurbaşkanımızla paylaşmam gerekirdi. Çünkü ona sormadan bir iş yapmak yanlış olurdu. Kendisi de çok memnun oldu bu sohbetten. İsim konusunda Eti’yle bizatihi sayın Firuzhan Kanatlı beyle kendisinin görüşeceğini, isim hakkının bir Eskişehir firması olarak Eti’ye yakışacağını uygun gördü. Dolayısıyla biz ona çok katıldık. Çünkü Eti’yi de Eskişehirspor’la özdeşlemiş bir yoldaşı olarak düşünün. Forma sponsorumuz zaten. Sayın cumhurbaşkanımız ve sayın milletvekilimiz Nabi Avcı stadın isminin Eti olması husunda karar verdiler. Firuzhan beyle oturup 10 yıllık bir program yapacağız” diye konuştu.
 
“Umarım primleri karşılarlar”
Başkan Ünal maç sonu alınan galibiyetin ardından Es TV mikrofonlarına şunları şöyledi; “3 puanı taraftarımıza armağan ediyorum. Taraftar hafta içi Gazişehir maçı için artık 4’te değil 3’te çıksın işten. Gazişehir FK iyi bir takım. Kırmızı kart gören Semih Güler’e üzüldüm. Maşallahı vardır. Ama bunda da bir hayır vardır. Savunmada bir kriz yaşamayız diye düşünüyorum. Maç kazandıkça prim ödüyoruz. Gelirken borçsuz geldik, şimdi borçlu dönüyoruz. İnşallah odalar, belediyeler, seçilmişler umarım bu maçın galibiyet primini karşılarlar. Yönetim olarak yorulduk. Play-Off’a gideceğiz. Bu heyecanı bu şehre bir kez daha yaşatacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi