“ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİM”

Okunma: 424
Videoyu Aç “ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİM”
A
a

Eskişehirspor ilk resmi transferini gerçekleştirdi. Anlaşma sağlanan Marko Milinkoviç iki yıllık sözleşme imzaladı. Sırp oyuncu, “Şampiyonluk yaşamaya geldim” dedi.


 
Transfer sürecek
Düzenlenen imza töreninde açıklamada bulunan Halil Ünal, “Özel bir futbolcuyu transfer ettik. Eskişehirspor’da şampiyonluk yaşamaya geldi. İlk transferimizi gerçekleştiriyoruz. Transferlerimiz hızlıca devam edecek. Eskişehirspor’un tek hedefi vardır o da Süper Lig’e çıkmaktır. Asılsız olumsuz işleri bırakacağız. Herkes şampiyonluğu düşünecek, olumlu düşünecek. Biz bu şampiyonluğa inanıyoruz. Sizlerde inanın. İki yıllık sözleşme imzalıyoruz. Şampiyonluk kadromuza çok iyi bir transfer yapmış bulunuyoruz” dedi.
 
Hedef Süper Lig
Buraya şampiyonluk yaşamaya geldiğini söyleyen Sırp oyuncu MarkoMilinkoviç imza töreninde yaptığı açıklamada “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Kulübü ve taraftarın geçmişini bilerek buraya geldim. Süper Lig’e çıkmak için ne gerekiyorsa bunu yapacağım. Eskişehirspor’un Süper Lig’e çıkması için varımı yoğumu ortaya koyacağım. Bunu herkes görecek. Bu kulübün yeri burası değil. Süper Lig’dir. Bizim bu hedefe ulaşacağımıza gönülde inanıyorum” ifadelerine yer verdi. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi