‘Siyaset sokmayacağım’

Videoyu Aç ‘Siyaset sokmayacağım’
A
a

Taşbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen TMMOB Makina Mühendisleri Odası 12. Olağan Genel Kurulu’nda tek aday olan Atila Somsuk başkan oldu.

12. Olağan Genel Kurul’da tek aday olan Atila Tomsuk bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetlerden, bahsetti. Her dönem olduğu gibi kendi döneminde de odaya siyaset sokmayacaklarını belirten Tomsuk, “Yıllardır söylediğimiz demokratik, laik, Cumhuriyet devrimlerine bağlı tam bağımsız Türkiye ideallerimiz için mücadele etmeye devam edeceğiz. Ülkemizin sanayileşesi ve ileri devletler düzeyine gelmesi için şube olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rant ekonomisi ile değil sanayi ekonomisi ile büyümeliyiz. Biz de Makine Mühendisleri Odası olarak meslek için eğitimlerimizi artırarak ülkemizin ve sanayimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz” dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da, “Hakan Ünal güzel bir dönem geçirdi, arkasından yine güzel bir dönem başlıyor bunu hissediyorum. Biz Tepebaşı Belediyesi olarak kuruluşların hepsinin yanındayız. Bu şehirde el ele kol kola yürüyeceğiz” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi