“Sizler bizim gözbebeğimizsiniz”

Okunma: 374
Videoyu Aç “Sizler bizim gözbebeğimizsiniz”
A
a

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, DSİ Bentspor’u ziyaret ederek, Bayan Voleybol Takımı antrenmanını izledi. Vali Çakacak, “Bizler, gençlerimizin zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı yetiştirilmesine büyük önem veriyoruz” dedi.

Tokat’tan bilgi aldı
Vali Çakacak, DSİ 3. Bölge Müdürlüğü’nü ziyareti esnasında DSİ Bentspor Bayan Voleybol Takımının antrenmanını izleyerek, çalışmalar hakkında tecrübeli Antrenör Kazım Tokat’tan bilgi aldı. Yeni sezona çok iyi hazırlıklarını dile getiren Tokat, DSİ Bentspor Bayan Voleybol Takımının genç kadrosu ile büyük başarılara imza atmak istediklerini kaydetti. Oyuncularının çok yetenekli olduğundan bahseden Tokat, sporcuların aynı zamanda başarılı birer öğrenci niteliğine sahip olduğunu belirtti. 
 
“Spor oldukça önemli”
Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek ve sporun bir yaşam kültürü haline getirilmesini sağlamak adına, toplumda herkesin üzerine belirli görevler düştüğünü hatırlatan Vali Çakacak, “Sizler, bizim gözbebeğimizsiniz. Spor, hem vücut hem de zekâ gelişimine olumlu katkı sağlamaktadır. Bizler, gençlerimizin zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı yetiştirilmesine büyük önem veriyoruz. Sağlıklı bir yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim açısından spor yapmak son derece önemlidir” ifadelerini kullandı.
 
Başarılar diledi
Voleybolcularla sohbet eden Çakacak, sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu ve onların hayata sarılmalarına vesile olduğunu vurguladı. Kendisinin de sporun içinden geldiğini bildiren Vali Çakacak, gençliğinde amatör futbol oynadığını söyledi. Sporculara nasihatler veren Çakacak,“Gençliğinizin kıymetini bilin. Büyüklerinize saygılı olun, küçüklerinizi sevin. Her alanda bizlere büyük onur yaşatan gençlerimizle Türk Milleti olarak büyük gurur duyuyoruz. Sizlere, eğitim ve spor hayatınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi