23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

“Son bir umut”

Videoyu Aç “Son bir umut”
A
a

Lisans krizi ile boğuşan ve yeni transferlerine lisans çıkaramayan Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Eskişehirpsor’da Başkan Halil Ünal yaptığı açıklamada olumlu bir sonuç alamadıklarını belirtti.


Canla başla çalışıyoruz
Eskişehirspor’u bu zor durumdan kurtarmak için canla başla çalıştıklarını dile getiren Ünal, transfer tahtasını açmak için geçmiş dönemde Eskişehirspor da forma giymiş ve alacaklı konumda bulunan, oyuncularla görüştüklerini aktardı. Ünal, “Henüz olumlu bir sonuç alamadık. Daha transfer tahtasını açamadık. Durumumuz yarın, öbür gün belli olur” dedi.
Maddi destek bekleniyor
Siyah Kırmızılı Kulüpte Başkan Yardımcısı İlhan Arslan “Para arıyoruz. Geçmiş dönemden kalan, borçlu olduğumuz 52 dosyayı çözmeye çalıştık. Bunların bir kısmını ikna ettik. Eskişehirspor bu durumu hak etmiyor” dedi. Arslan Başkanımız yemeden içmeden gece gündüz demeden sorunu çözmeye çalışıyor diyen Arslan: “Transfer ettiğimiz ancak resmi sözleşme imzalayamadığımız futbolcularımız bugüne kadar çok özverili davrandı. Onlara da çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi