“Ünal devam edecek”

Okunma: 633
Videoyu Aç “Ünal devam edecek”
A
a

Eskişehirspor’da İdari Asbaşkan Altan Begiter, ES TV mikrofonlarına açıklama yaptı. Begiter, Halil Ünal’ın devam edeceğini belirtti.


 
“Halil Ünal buruk”
Begiter, Başkan Halil Ünal, adaylık düşüncesi olan Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’a ‘Ben bıraksam bile ekibim, çevrem ve ben size destek olacağız. Toplanacak parayı hep beraber toplayalım. Başkanlığı siz yapın’ dedi. Ancak Ünal Eskişehir’in önde gelen kişilerine hafif burukluğu vardı. Süreç normal işlemediği için bugünlere gelindi. 13 Haziran’da olacaklar gayet aşikar. Ortada ne var ne yok çok belli. Herşey şeffaf. Herşey yolunda” dedi.
 
“Giden oyuncumuz yok”
“Şehrin taşın altına elini sokması lazım” diyen Begiter, “Halil Ünal devam edecek. Ekibi de çok sağlam. Geride bıraktığımız sezon ilk hedef bu takımı ligde tutmaktı. Tuttuk. Şimdi de bu takımı şampiyon yapalım. Bu takım ya şampiyonluğa oynar, ya da düşmemeye. Ortası yok. Eskişehirli çocuklar verdikleri sözleri tutuyorlar. Transferde hiç giden oyuncumuz yok. İlk kez açıklıyorum. Hepsi bizden haber bekliyor” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi