“Yavrularımızı ziyaret edin”

Okunma: 226
Videoyu Aç “Yavrularımızı ziyaret edin”
A
a

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Halis Toprak Çocuk Evleri’ni ziyaret etti ve “Yavrularımızı sizler de ziyaret edin” çağrısında bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet veren evlerde çocuklarla buluşan Prof. Dr. Günay, onlarla sohbet edip oyun oynadı. Tesis ve tesisin güncel durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Günay, ‘’ Buraya girdiğimiz andan itibaren gerçekten içimiz ısındı. Hocalarımız olsun, görevli personel olsun çocuklarımız için ellerinden geleni yapıyorlar. Çocuklarımız da oldukça mutlular. Bu manzarayı görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Kendileriyle vakitlerini nasıl geçirdikleri, bu evlerde yapılan kurs, oyun gibi aktiviteleri ve dersleri konusunda sohbet etme şansımız oldu. Yıl sonu karnelerini de kontrole geleceğimi söyledim’’ şeklinde konuştu.
ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ
Prof. Dr. Günay çocuklar ile ilgili, “Bugünün çocukları, yarının yetişkinleri, iş verenleri, çalışanları, siyasetçileri, akademisyenleridir. Zaman hızla akıp giderken, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak devletimizin asli görevlerindendir. Çünkü iyi yetişmiş çocuk, iyi yetişmiş birey ve dolayısı ile iyi yetişmiş bir toplum demektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızı bu durumunda farkında olarak, bilinçli ve sorumlu girişimleri, icraatları için kutluyorum” dedi. Günay sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise Eskişehirlilere çağrıda bulundu. Günay, “Yavrularımızı ziyaret edelim, programları dahilinde zaman geçirelim. Hayatlarına dokunan Aile Bakanlığı, kurum yetkilileri ve görevlilerine teşekkürler. Onlar hepimizin yavruları, hepimiz sorumluyuz... Şehrimize çağrım... Herkesi sadece sosyal sorumluluk değil vicdani sorumluluğa davet ediyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi