2019’da Eskişehir’i alıyoruz

Okunma: 325
Videoyu Aç 2019’da Eskişehir’i alıyoruz
A
a

Beşinci Olağan Kongresini gerçekleştiren AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresi’nde konuşan Harun Karacan, “2019 yerel seçimlerinde reisimiz için, liderimiz için Eskişehir'i alıyor muyuz?” diye sordu.

AK Parti İl Gençlik Kolları 5'inci Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özata'nın güven tazelediği kongrede konuşmacıların ortak vurgusu 2019 seçimleri oldu.  Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen kongreye Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Harun Karacan, Milletvekili Nabi Avcı, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özbey, İl Başkanı Dündar Ünlü, Eski Milletvekili Salih Koca, AK Partili İlçe Belediye Başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Cumhurbaşkanının özel selamını getirdiğini söyleyerek sözlerine başlayan Harun Karacan, "2019 yerel seçimlerinde reisimiz için, liderimiz için Eskişehir'i alıyor muyuz? 2019 Milletvekili seçimlerini liderimiz için, Cumhurbaşkanımız için alıyor muyuz arkadaşlar? En önemlisi 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, reisimizi Eskişehir'den sandıkları patlatırcasına Cumhurbaşkanı seçiyor muyuz arkadaşlar?" diye sordu.
HİÇBİR VAATLERİ YOK
Kongrede konuşma yapan Dündar Ünlü CHP'li belediyelere yüklendi. Ünlü, "Eskişehir'de CHP belediyelerinin var olması, bizim üzerimizdeki ağır sorumluluk hissi oluşturmaktadır.  Bu şehir eğer yaşanabilir kentler arasında yer alıyorsa, bu hükümetimizin yaptığı yatırımlardan kaynaklanmaktadır. Biz bundan sonra hükümetimizin yaptığı ulaşım yatırımlarını, sağlık yatırımlarını, eğitim hizmetlerini, emniyet binasını, vergi dairesini anlatmamız lazım. Bu milletin yapılan bu hizmetleri bizim yaptığımızı ve yaşanılabilir kentler arasında yer almamızın bizim sayemizde olduğunu anlatmamız lazım. Şehrimizdeki belediyelerin küçük olsun benim olsun anlayışıyla hiçbir yere gidemeyeceğini hepimiz görüyoruz. 2009'dan 2018' e kadar belediyelerin bu şehre vaat ettiği hiçbir şey yoktur. Bu şehir gelişecekse ve büyüyecekse merkezi idare ve belediyenin bir olması gerekir. Geçtiğimiz hafta ETO ve ESO seçimleri oldu. Bu arkadaşlar vaatlerde bulundular. Sanayi olarak geri kaldığımızı, sanayi olarak ticaret olarak gelişmemiz gerektiğini söylediler. Şunu söylüyorum eğer 2019 seçimlerinde de bu anlayış devam ettiği sürece bu şehirde sanayi de ticaret erbabı da gelişmeyecek.  Çünkü mevcut belediyeler bu şehrin gelişmesine ve büyümesine karşıdır. Bizim yaptığımız tüm hizmetler engellenmiştir, defans görmüştür ve şehrin zararına olmuştur” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi