31 MAYIS BEKLENTİSİ!

Okunma: 609
Videoyu Aç 31 MAYIS BEKLENTİSİ!
A
a

Birçok takımın transfer listesinde yer alan Eskişehirspor’lu futbolcular, sözleşmeleri sona erdiği için serbest kalacakları 31 Mayıs tarihini beklemeye çekildiler.


 
Futbolculara teklif geliyor
2018-19 sezonu birinci transfer dönemi, 10 Haziran -1 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. Es Es’te sözleşmesi 31 Mayıs tarihi itibari sona erecek oyunculardan Dorukhan Toköz, Furgan Polat, Chico Ofoedu gibi oyuncular başta olmak üzere Semih Güler, Andaç Güleyüz, Aykut Akgün, Kayacan Erdoğan ve BrunoMezenga’ya teklifler gelmeye başladı.
 
Muhattap bulamıyorlar
6 Haziran’da yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu nedeniyle, yaşanan yönetim belirsizliği yüzünden 31 Mayıs tarihi itibari ile sözleşmesi bitecek bu oyunculardan bazıları, sözleşme yenilemek için muhatap yönetici bulamadıkları için gelen tekliflere sıcak bakmaya başladı.
 
Tercihlerini belirttiler
Serbest kalacak oyuncular arasında, bugüne kadar sadece Furgan Polat ve 37 yaşına giren Hürriyet Güçer resmi açıklama yaptı. Hürriyet, Eskişehirspor’da kalmak istediğini belirtirken, Furgan Polat ise Eskişehirspor’daki yönetim belirsizliği sonuçlanana kadar, gelen teklifleri geri çevireceğini ve önceliğinin Eskişehirspor olduğunu belirtti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi