71 Evler’e en büyük bayrak

Okunma: 271
Videoyu Aç 71 Evler’e en  büyük bayrak
A
a

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, mahalle sakinlerinin isteği üzerine 71 Evler Merkez Camii bahçesine mahallenin en büyük bayrağının dikilmesine vesile oldu.

 
AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, 71 Evler Mahallesi’ni ziyaret etti. 71 Evler Merkez Camii Dernek Başkanı Hamza Çoban ve cemaatin talebi üzerine cami bahçesine büyük bir Türk Bayrağı dikildi. Mahalle esnafı ve AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığının üstlendiği bayrak, mahallenin en büyük bayrağı oldu.  Doğan, Kur'an, bayrak ve vatan aşkının her türlü siyasi değerin üzerinde kabul edilmesi gerektiğini söyledi.
HİZMETİNİZDEYİZ
Daha sonra 71 Evler Merkez Kıraathanesi’ne geçerek muhtar Emir Dişbudak ve mahalle sakinleriyle buluşan Doğan, mahalle sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Her türlü sorununuzu çözmek için ben ve arkadaşlarım hizmetinizdeyiz” ifadelerinde bulundu. 71 Evler Mahalle sakinlerinin vatana ve bayrağa bağlı olduğunu da ifade eden Doğan, “Sizlerin arzu ve talepleri bizim başımızın üzerinedir. AK Parti 71 Evler Mahalle temsilcileriyle de bir araya gelen Doğan, partililerinin yaptığı çalışmaları çok beğendiğini belirterek 2019 hedefine varmada Kadın Kollarına büyük görevler düştüğünü belirtti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi