93 OKULA YENİ MÜDÜR

Okunma: 922
Videoyu Aç 93 OKULA  YENİ MÜDÜR
A
a

İlimizde Mülakat ve EK-1 değerlendirmesinde başarılı olacak 93 Müdür, 7 Müdür Başyardımcısı ve 133 Müdür Yardımcısı puanlarına göre kadrosu boş olan okullarda görevlendirilecek.

16 NİSAN’DA BAŞLIYOR
İlimizde eğitim kurumları için yönetici mülakatları 16 Nisan Pazartesi günü başlıyor.  İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde oluşturulacak komisyon taragından yapılacak değerlendirmeler 27 Nisan’a  kadar sürecek. Okul Müdürü, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı olmak isteyenler ve yöneticilikte dört yıllık görev süresi dolanlar mülakata girebilecek.
 
11 HAZİRAN’DA

Mülakatta alınan puanların yüzde 50’si ile EK-1 puanının (Hizmet süresi, yöneticilikteki hizmet süresi, aldığı ödüller, yüksek lisans, doktora gibi kriterler) yüzde 50’si alınarak, sıralama yapılacak. 04-08 Haziran tarihleri arasında yöneticilik tercihleri alınacak. 11 Haziran 2018 Pazartesi günü sonuçlar açıklanarak, yöneticiler yeni okullarında görevlendirilecek.
 
GÖZDE OKULLAR
Kentimizde müdürlüğü boş olan bazı gözde okullar şöyle sıralanıyor; “Adalet, Ticaret Borsası, Pilot Binbaşı Ali Tekin ilkokulları, Murat Atılgan, İkieylül  ortaokulları, Adnan Menderes, Avukat Mail Büyükerman anaokulları, Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar,  Fahri Keskin Fen Liseleri, Emine Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi.”

DEVAMI AYHAN AYDINER'İN GÖRÜNÜM YAZISINDA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi