TARIM FUARI

ABD’li firmaya yatırım çağrısı

Okunma: 250
Videoyu Aç ABD’li firmaya yatırım çağrısı
A
a

Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli,GREENBRIER firması CEO’su Bill Furman’a, bir davet mektubu göndererek, yatırıma davet etti.

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesini ziyaret ederek, ‘Ulusal Raylı Sistemler Araştırma ve Test Merkezi’ (URAYSİM) ile ilimizdeki Raylı Sistemler Kümelenmesinin yanı sıra diğer ana üretici ve yan sanayi firmaları konusunda bilgilendirilen Greenbrier firması CEO’su Bill Furman’a, yeni yatırım tercihi konusunda bir davette Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’den geldi.
Eskişehir OSB Yönetimi Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Greenbrier firması CEO’su Bill Furman’a gönderdiği davet mektubunda, “GREENBRIER firması olarak sizi, gelecekte ülkemizde planladığınız yatırımları; sanayi şehri ve Anadolu’nun parlayan yıldızı Eskişehir’de yapmaya davet ediyoruz. 40 yıllık organize sanayi kültürüyle sağlanan altyapı ve üstyapı olanakları, firmanıza lojistik avantajlar sağlayacak coğrafi konumu, sosyo-kültürel açıdan çalışanlarınızı memnun edecek sosyal yaşantısıyla Eskişehir, yatırımlarınız için en doğru tercih olacaktır” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi