Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınav Merkez Değişikliği İçin Son Tarih 30 Temmuz’A Uzatıldı

Videoyu Aç Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınav Merkez Değişikliği İçin Son Tarih 30 Temmuz’A Uzatıldı
A
a

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınavlarında Sınav Merkezi Değişikliği Yapmak İsteyen Öğrenciler İçin Son Başvuru Tarihi, 30 Temmuz Salı Gece Yarısına Kadar Uzatıldı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Sınavlarında sınav merkezi değişikliği yapmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 30 Temmuz Salı gece yarısına kadar uzatıldı. 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek sınavların tüm il ve ilçe merkezlerinde yapılması planlanıyor.
Sınav merkezi değişikliği ile ilgili duyuruyu Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı sosyal medya hesabından yaptı. Rektör Çomaklı mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Değerli öğrencilerimiz. Yaz Okulu Sınavlarının tüm il ve ilçe sınav merkezlerinde yapılması planlanmaktadır. Yaz Okulu Sınav Merkezi değişikliğinizi http://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden Bilgi Güncelleme Sınav Merkezi kısmından son değişiklik tarihi olan 30 Temmuz 2019 günü saat 23:59’a kadar yapılabilecektir. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler Yaz Okulu Sınavı merkezlerini etkilemeyecektir.”
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi