ADALAR YANDI!

Videoyu Aç ADALAR YANDI!
A
a

19 Haziran 1965 yılında kurulan Eskişehirspor, taraftarının organize ettiği kutlamalarda 54 yaşına girdi. Adalar Porsuk Bulvarı’nda buluşan Siyah-Kırmızılı camia, tek aşkları için yaktıkları meşalelerle müthiş atmosfer oluşturdu.

Geleneksel hale geldi
Son 10 yıldır geleneksel hale gelen Eskişehirspor kutlamaları, dün gerçekleştirildi. Adalar Porsuk Bulvarında buluşan Siyah-Kırmızılı taraftarlar yeni sezon öncesi adeta moral depoladı. Porsuk nehri üzerine kurulan stantta ses sanatçıları Cenk ve Damla taraftarları coştururken, Türk tribünlerinin markası Bando Es Es’te geceyi renklendirdi.
 
Adalar stada döndü
Akşam 8’de başlayan kutlamalarda dakikalar ilerledikçe coşku da arttı. Ellerinde yüzlerce meşale bulunan taraftarlar, sabredemeyip meşaleleri yaktı. Tam bu esnada Bando Es Es, Espana müziğini çalınca Adalar adeta stadyuma döndü. Nefer, Altes ve Efeler tribünlerinin liderleri omuz omuza taraftarları coşturdu.
 
Yönetim ve takım botla geldi
Organizasyonun merakla beklenen kısmı ise yönetim ve takımın platforma geleceği andı. Platforma yaklaşan bot tüm taraftarların heyecanını bir kat daha arttırdı. Önce yöneticiler anons edilerek platforma davet edildi. Ardından Kulüp Başkanı Osman Taş büyük alkışlar eşliğinde çağrıldı. Osman Taş’ın bottan çıktığı anda büyük bir coşku yaşandı.
 
Sevgi gösterileri vardı
Yönetimin ardından sırada teknik heyet ve futbolcular vardı. Futbolcular stat anonsçusu Gökhan Güldaş’ın anonslarıyla bottan çıkıp platforma alkışlarla geldi. Yardımcı antrenörler de aynı şekilde çağrıldı. Son olarak ise Fuat Çapa anons edildi. Bu esnada büyük bir alkış ve tezahürat koptu. Çapa’ya yoğun bir sevgi gösterisi vardı.

 “Konuşmam, icraat yaparım”
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş kısa bir konuşma yaptı. Taş, “Bugün çok mutlu ve gururluyum. Heyecandan konuşamıyorum. Biliyorsunuz, ben konuşmayı sevmem icraatı severim. Yönetim olarak bizim kuyumuzu kazmaya, önümüzde durmaya çalışanlara ve engel çıkartanlara karşı gücü sizlerden alıyoruz. Eskişehirspor’u en iyi yerlere getireceğiz” dedi.
 
“Mutlu yıllarımız olsun”
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ise, “Geçtiğimiz yıl burada kupa hedefiyle sezona başladığımızı söylemiştik. Ama biliyorsunuz sonrasında istemediğimiz durumlar oldu. İnşallah bu sezona umutlu başlıyoruz. Eskişehirspor etrafında böyle kenetlendiğimiz sürece her zaman ayakta kalırız. Bu sezon sahada her zaman olduğu gibi varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Nice mutlu yıllarımız olsun” dedi.

HABER: AYTAÇ ERSOY
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi