Afganistanlılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’Nden Kazım Kurt’A Ziyaret

Videoyu Aç Afganistanlılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’Nden Kazım Kurt’A Ziyaret
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Afganistanlılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Perwiz Naseri Ve Yönetim Kurulu Üyeleri İle Bir Araya Geldi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Afganistanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Perwiz Naseri ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Dernek başkanı Perwiz Naseri, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Perwiz Naseri, Afganistanlı göçmenleri bir araya getirmek, onların sorun ve sıkıntılarını gidermek, çeşitli etkinlikler düzenlemek ve devlet ve göçmenler arasında bir köprü olmak amacıyla Eskişehir’de Afganistanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kurulduğunu söyledi. Naseri ayrıca Başkan Kurt’a verdiği desteklerden dolayı Başkan Kurt’a teşekkür etti.
Afganistanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Perwiz Naseri ve Yönetim Kurulu üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak demokratik kitle örgütlerine destek olmaya devam edeceklerini belirtti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi