AİLELERİNİZİN EMANETİSİNİZ

Videoyu Aç AİLELERİNİZİN  EMANETİSİNİZ
A
a

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gençlerle kahvaltıda bir araya gelen Yılmaz Büyükerşen, “Çocukları, gençleri, kadınları merkeze alan projeler üretiyoruz. Sizler bizlere ailelerinizin emanetlerisiniz. Sizlerin eğitim gördüğü bu kentten mutlu ayrılması bizim için çok önemli” dedi.


 
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar ve CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gençlerle kahvaltıda bir araya geldi. Üniversitelerdeki kulüplerin önemli etkinliklere imza attığını belirten Büyükerşen “Eskişehir’de belediyeler olarak her zaman çocukları, gençleri ve kadınlara merkeze alan projeler üretemeye gayret ediyoruz. Sizler bizlere ailelerinizin emanetlerisiniz. Sizlerin eğitim gördüğü bu kentten mutlu ayrılması bizim için çok önemli. Kent merkezinde sizler için hem bizim hem Odunpazarı Belediyemizin hem de Tepebaşı Belediyemizin Gençlik Merkezleri var. Sizler için ücretsiz kurslar, geziler, seminerler düzenliyor, boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde bu merkezlerimizin sayısını arttıracağız” dedi.
SİZİNLE YAŞAMAYI SEVİYORUZ
Gençlik Merkezlerine gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Kazım Kurt ise “Bu Gençlik Merkezleri hem sizin hem de belediyenin yararına bir işlem. Siz burada doğrudan yararlanan insanlar olarak buradan en iyi şekilde faydalanmalısınız. Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı Gençlik Merkezlerinden yararlanabildiğiniz kadar yararlanın. Biz burada hiçbir karşılık beklemeden size hizmet etmeye hazırız. Çünkü sosyal demokrat belediyecilik bunu gerektirir. Dezavantajlı gruplara hizmet etmek durumundayız ve zorundayız çünkü o şekilde fırsat eşitliğini sağlayabiliriz. Eskişehir’de yaşamaktan memnunsanız 31 Mart’ta bunun gereğini yapmalısınız. Gençlerin düşüncelerine bütün Eskişehir’in ihtiyacı var. Sadece üniversite de okuyan gençler değil, sanayide çalışan gençler var, işsiz gençler var. Diğer illerde ki öğrenci sayıları da Eskişehir ile aynı ama o kentlere öğrenci kenti demiyorlar. Eskişehir’e öğrenci kenti diyorlar çünkü biz sizinle yaşamayı seviyoruz” dedi. HM
 
1000
icon
Tarik 18 Mart 2019 23:11

Baktılar Eskişehir de güç kaybediyorlar . Öğrenci oylarına göz diktiler. Garipler ne bilsinler 1999/2002 arası vatandaşın çektiği çileyi. Şimdi lay lay lom hoş geliyor. Ha bu arada 1999 doğumlular hatta 2001 doğumlular oy kullanacak. Yani en rahat yaşayan kuşak oy kullanacak.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi