AK Partili belediye asfalt parası almış

Okunma: 915
Videoyu Aç AK Partili belediye  asfalt parası almış
A
a

Volkan Doğan’ın belediyenin vatandaşlardan asfalt ı katılım parası aldığını fakat sokakların hala köstebek yuvasına benzediği yönündeki açıklamalarını eleştiren Akın Sallarel, “Volkan Doğan’ın açıklamalarını samimi bulmuyoruz. Çünkü 2009-2013 yılları arasında AK Partili olan Odunpazarı Belediyesi, vatandaşlardan asfalt katılım parası almıştır” dedi.

Geçtiğimiz gün AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, 71 Evler Mahallesi’ndeki sokaklar hakkında açıklama yapmış ve Odunpazarı Belediyesi’nin sokakları köstebek yuvası gibi bıraktığını fakat hala vatandaştan asfalt katılım parası aldığını söylemişti. Doğan’ın bu açıklamasını eleştiren CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, “AKP Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan’ın yapmış olduğu açıklamaları samimi bulmuyoruz. Çünkü 2009-2014 yılları arasında Odunpazarı Belediyesi AKP yönetimindeyken 2009-2013 süresince vatandaşlarımızdan Asfalt ve Katılım Payı alınmıştır. 2014 yılında ise yerel seçimler olduğu için vatandaşlarımıza şirin gözükmek adına Asfalt ve Katılım Payı alınmamıştır. Açıklamayı yapan İlçe Başkanı o dönemde AKP Meclis Üyesi olduğunu ne çabuk unuttu.  Haksızlık ve adaletsizlik olarak gördüğünüz katılım payının alınmasını kanunu koyan ve kanun yapıcı iktidar partisi olarak kaldırın, hiçbir belediye Asfalt ve Katılım Payı almasın biz de halktan yana olduğunuza ve samimiyetinize inanalım” dedi.
 
SORULARIMIZA CEVAP ALAMIYORUZ
Ayrıca Sallarel, “AKP Genel Başkan Yardımcısı Sn. Harun Karacan’a mecliste yaşanan akaryakıt istasyonu ile ilgili yönelttiğimiz sorulara neden cevap alamıyoruz? Uzun süredir ısrarla sorduğumuz Karapınar TOKİ’de verdiğiniz okul ve cami sözü ne oldu? Gündoğdu’da yaptığınız alt geçidin çevre yolu trafiğini rahatlattığına, Gündoğdu halkının sorunlarına çözüm olduğuna ve yaşanan kazaları durdurduğuna inanıyor musunuz?” sorularının da hala yanıtını alamadıklarını sözlerine ekledi. MELTEM KARAKAŞ

1000
icon
enes 30 Eylül 2017 13:20

Sayın sallarel artık internet herkesin elinde asfalt parası ne zaman belediyenin insiyatifine bırakıldı biliyoruz. Asfalt parası kaldırıldı. Ama isteyen belediye alabilir denildi. Odunpazari belediyeside 2014 ten itibaren tekrar almaya başladı.

0 0 Cevap Yaz
arda 28 Eylül 2017 16:34

muhtarımız daha önemli işler için çalışsa ya

0 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi