“AKP herkesi yıldırdı”

Okunma: 244
Videoyu Aç “AKP herkesi yıldırdı”
A
a

CHP Milletvekilleri Prof. Dr. Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, İl Başkanı Sinan Özkar ve yönetimi, Mahmudiye, Çifteler ve Han ilçelerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Sinan Özkar, “AKP’nin sömürü ve zulüm politikaları herkesi yıldırdı. Gelinen son noktada sosyal haklardan, topraktan elde ettiğimiz kazançtan veya ifade özgürlüğünden eser kalmadı” dedi.

 

1 Kasım seçimlerinden sonra da alanlarda olan CHP bu kez Mahmudiye, Çifteler ve Han ilçelerinde vatandaş ve esnafla bir araya geldi. CHP’nin ilçe programlarına Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ve Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı da eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Sinan Özkar bölge halkına hitap ederek, “AKP’nin sömürü ve zulüm politikaları herkesi yıldırdı. Gelinen son noktada sosyal haklardan, topraktan elde ettiğimiz kazançtan veya ifade özgürlüğünden eser kalmadı. Geriye bir tek benliğimiz kaldı. Onu da elimizden alıp bizleri birer hiç yapmak için uğraşıyorlar. Gelin buna boyun eğmeyelim, tüm benliğimizle mücadele edelim” dedi.

 CHP PM üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer yaptığı açıklamada, “AKP’ye oy veren ilçe esnafı, ‘İstikrar gelsin karmaşa bitsin diye oy verdik. Ülkemizi yangın yerine çevirdiler’ diyor. Vatandaşımız mutsuz ve umutsuz. Fakat CHP var oldukça umut her zaman vardır” diye konuştu. Milletvekili Cemal Okan Yüksel ise “Bu ülke hepimizin, içine düştüğü bu karanlıktan da el ele vererek kurtaracağız. AKP zulmü, CHP’nin refah, barışçıl, birlik ve beraberlik politikaları ile son bulacak” şeklinde konuştu. (HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi