Altıntaş’Ta Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi Ve Tanıtım Faaliyetleri Toplantısı

Videoyu Aç Altıntaş’Ta Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi Ve Tanıtım Faaliyetleri Toplantısı
A
a

Altıntaş'ta Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi Ve Tanıtım Faaliyetleri Toplantısı Yapıldı

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi ve Tanıtım Faaliyetleri kapsamında Dumlupınar Kaymakamlığı, Altıntaş Kaymakamlığı, Dumlupınar Belediye Başkanlığı’nın birlikte yürütmüş olduğu projeler hakkında toplantı yapıldı.
Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu ve Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç’ın yaptığı değerlendirme toplantısı Altıntaş Kaymakamlığı’nda gerçekleştirildi. Toplantıda projenin en önemli kısımlarından olan ana yollar üzerindeki yönlendirme levhalarının son hali ve önümüzdeki haftalarda montajı yapılacak olan levhaların yerlerinin tespiti ile alakalı konularda istişareler yapıldı.
Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç yaptığı açıklamada, ’’Proje ile İzmir-Ankara ve Kütahya yolları üzerine farkındalık oluşturucu milli duyguları harekete geçirecek tabela, yazı ve yönlendirme levhaları ile Şehitliklerimizdeki ziyaretçi sayısını artırmak ve bölgenin yurt çapında tanıtımını yapmak amaçlanmıştır’’ diye konuştu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi