Arıkan’dan ödül gururu

Okunma: 276
Videoyu Aç Arıkan’dan ödül gururu
A
a

Eskişehir’in köklü firmalarından Arıkan Automotive, Ford tarafından verilen ve en prestijli ödüllerden biri kabul edilen FORD Q1’i aldı.

Firmalarının bu ödülü almasında en büyük etkinin dünya standartlarındaki yeni tesisleri olduğunu söyleyen Arıkan Automotive Genel Müdürü Ahmet Arıkan, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 2016 yılının Şubat ayında üretime başlayan 30 bin metrekarelik yeni tesisimiz ile bu ödülü aldık” dedi. İkiye katladıkları üretim kapasitesi ve çalışan sayısı ile Eskişehir ekonomisine büyük değer oluşturmaya çalıştıklarının üzerinde duran Ahmet Arıkan, “ Firmamız bu ödül ile kalitesini her geçen yıl katlayarak artırdığını kanıtlamış oldu. Arıkan, yapmış olduğu makine, robot ve üretim hattı yatırımları ile ihracat miktarını artırmayı ve sahip olduğu müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor” dedi. 
Hâlihazırda Volvo, Toyota, Ford ve Fiat gibi otomotiv devlerine ürün tedarik ettiklerini açıklayan Ahmet Arıkan, globalleşme yolunda hız kesmeden faaliyetlerine devam edeceklerinin altını çizdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi