Ateşten gömleği yeniden giyecek

Videoyu Aç Ateşten gömleği yeniden giyecek
A
a

Es Es’te yarın 14.00’de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da Halil Ünal’ın tekrar görevi üstleneceği öğrenildi. Ünal, ateşten gömleği yeniden giyecek.


 
Henüz destek bulamadı
Eskişehirspor’da mevcut Başkan Halil Ünal’ın görevi bırakma kararının ardından yönetim oluşturmak için yoğun bir çalışma yürüten yöneticiler Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz, son anda aday olmaktan vazgeçtiği için Ünal’ın adı tekrar adaylık için geçmişti. 6 Haziran’da ertelenen Genel Kurul sonrası şehrin birlik beraberlik içinde destek vermesi halinde şampiyonluğa oynayacak bir takım kurarak görevine devam edebileceği mesajını veren Ünal, henüz istediği desteği bulamadığı için resmi olarak adaylığını açıklamadı.
 
Sahipsiz bırakmayacak
Yarın 14.00’te gerçekleştirilecek Mali Genel Kurul ve 15.00’de yapılacak Genel Kurul öncesi, gözler Başkan Halil Ünal’a çevrildi. Alınan bilgilere göre yarın yapılacak genel kurulda, başka bir adayın çıkmaması halinde, kulübün sahipsiz kalmaması adına ateşten gömleği tekrar giymeye hazır olan Ünal’ın, bir yönetim listesi hazırladığı, genel kurulda yaşanacak gelişmelere göre seçim maddesinde gerekirse yönetim listesini Divan Kuruluna vermeye hazır olduğu gelen haberler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi