Ayrım yapmadan çözüyoruz

Videoyu Aç  Ayrım yapmadan çözüyoruz
A
a

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Muhtarlar Buluşması’nda konuşan Zihni Çalışkan, “Şehrimizin yönetiminde en dinamik unsur olan muhtarların ulaştırdığı sorun ve isteklerini hiçbir ayırım yapmadan çözebilmek için çalışıyoruz” dedi.


 
 
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın ve Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, AK Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Muhtarlar Buluşması’ organizasyonuna katıldı. Tepebaşı’nda görev yapan mahalle muhtarı, muhtar dernekleri başkanları ve üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı programı kahvaltı servisiyle başladı. İl Başkanı Çalışkan, ‘’Bizler de AK Parti hükümetleri olarak muhtarlarımızın her zaman yanlarında olduk. Şehrimizin yönetiminde en dinamik unsur olan sizlerin ulaştırdığı sorun ve isteklerini hiçbir ayırım yapmadan çözebilmek için çalışıyoruz” dedi.
365 GÜN BERABERİZ
Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ise “Sahada sürekli karşılaştığımız, hemen her gün birlikte olduğumuz muhtarlarımızla elbette 1 gün farkındalık oluşturup 365 gün bir aradayız, onları anlıyor ve dinliyoruz” diye konuştu. Eskişehir Muhtarlar Birliği Başkan Yardımcısı Serpil Üstsoy ve Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı İrfan İbiş ise birlik mesajı vererek ilçe başkanlığına program için teşekkür ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi