BAK SEN ŞU İŞE!

Videoyu Aç BAK SEN ŞU İŞE!
A
a

Eskişehirspor’da mali müşavirlik görevi yapan Baki Dündar alacakları ödenmediği için kulübü icraya vererek geçtiğimiz gün spor aletlerine haciz işlemi uygulatmıştı. Kulüpten yapılan açıklamada Dündar’ın muhasebe bilgilerini ve kayıt şifrelerini kulübe vermediği ifade edildi.


 
Önemli şifreler onda
Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “2018 yılının başından itibaren kulübümüzün mali müşavirlik görevini üstlenen Baki Dündar alacakları nedeniyle bugün haciz işlemi başlatmıştır.  İlgili borç farklı yönetimler dönemine aittir. Mevcut yönetimimiz maliyetinin yüksek olması nedeniyle kendisiyle çalışmayı uygun bulmamış olup kendisi de geçmiş alacakları nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetmiştir. Kendisiyle karşın kulübümüzün işleyişini sürdürmesi için gereken muhasebe bilgilerini ve kayıt şifrelerini kesinlikle vermek istememesi ile başlamıştır” ifadelerine yer verildi.
 
Lisans için çaba
Açıklama şöyle devam etti, “Kulübümüzün para akışını, borçlarını, ödemelerini belki de bu şehirde en iyi bilen Baki Dündar 15 Eylül 2019 tarihine kadar kulüp lisansı alabilmemiz için elzem olan muhasebe kayıtlarını yönetimimize teslim etmemektedir. Son görüşmelerde ise alacağı olan meblağın tamamının ödenmesi durumunda sadece 2017’ye kadarki kısmı vereceğini, 2018 ve 2019’un kayıtlarını ise vermeyeceğini belirtmiştir. Konu hakkındaki yorumları kamuoyu vicdanına sunarız.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi