23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

BAŞKAN ARIYORUZ!

Videoyu Aç BAŞKAN ARIYORUZ!
A
a

Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongre heyecanı bugün yine yaşayacak. Mevcut Başkan Halil Ünal’ın tekrar aday olması beklenirken, kongrenin bir kez daha ertelenmesi de gündemde.

Önce mali sonra seçimli
Eskişehirspor’da bugün saat 14.00’de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Olağan Mali Genel Kurul yapılacak. Bu Genel Kurul’un ardından Es Es’te Halil Ünal dönemi resmen kapanacak. Bir saat sonra ise saat 15.00’de aynı salonda Olağanüstü Seçimli Genel Kurul gerçekleştirecek. Ünal burada öncelikle hedeflerinden ve kulübü nasıl düzlüğe çıkartacağından bahsedecek. Ardından yönetim listesini divana sunacak.
 
Ertelenme ihtimali de var
6 Haziran’da çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle yapılamayan seçimler 1 hafta sonraya yani bugüne ertelenmişti. Ancak bu bir haftalık süreçte resmi anlamda başkan adayı çıkmadı. Büyük bir borç yükü altında bulunan ayrıca günden güne kan kaybeden Eskişehirspor’da bugün hiçbir aday çıkmaması halinde divan kurulu kongreye ara verecek. Divanın kongreyi bir hafta daha ertelemesi beklenecek.
 
Destek gelirse başkan olacak
8 Mayıs’ta kongre kararı alan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal o gün ısrarla yeniden başkan olmayacağını açıklamıştı. Ancak aday çıkmaması halinde adaylığa sıcak baktığını her genel kurul sürecinde olduğu gibi yine yineleyen Halil Ünal, destek bulmadan bu işin üstesinden gelinemeyeceğini belirtmişti. Ünal’ın bugün yapılacak olan seçimde destek bulması halinde liste çıkartarak başkanlık koltuğuna oturmayı düşünüyor. Ünal destek bulmaması halinde ise aday olmayacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi