BAŞKAN ATAÇ BATIKENT MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Videoyu Aç BAŞKAN ATAÇ BATIKENT MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen halk konserleri, Batıkent Mahallesi’nde devam etti. Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe önünde gerçekleştirilen konserde vatandaşlar, Salim Özkara ile keyifli bir akşam yaşadı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile Batıkent Mahalle Muhtarı Derya Can’ın da katıldığı konsere, mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.
AMACIMIZ MUTLU ETMEK
Konserin açılışında bir konuşma yapan Başkan Ataç, halk konserlerinin ikinci gününde Batıkent Mahallesi sakinleriyle bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti. Tek amaçlarının vatandaşların mutluluğu ve huzuru olduğunu kaydeden Ataç, “Önümüzdeki yıllarda diliyorum ki her çok iyi olsun. Bizim tek amacımız var vatandaşların mutluluğu ve huzuru. Bugüne kadar bunun için emek sarf ettik. Bundan sonra da öyle olacak. Bu akşam da güzel bir akşam olsun. Kederimiz varsa onları atalım, eğlenmemize bakalım. Çünkü insan hayatında üzüntü çok, gülme azdır. Bunu daha fazla gülmeye çevirebilirsek ne mutlu bize” diye konuştu.
TÜRKÜLERLE COŞTULAR
Batıkent Mahallesi Muhtarı Derya Can ise, böyle bir etkinliği mahallelerinde düzenlemelerinden dolayı Başkan Ataç ve ekibine teşekkür etti. Konuşmaların ardından konser, sanatçı Salim Özkara’nın oyun havalarından türkülere kadar seslendirdiği birçok eserle devam etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi