Başkan Kurt’a kupalı ziyaret

Okunma: 335
Videoyu Aç Başkan Kurt’a kupalı ziyaret
A
a

Odunpazarıspor Kulübü Atletizm Takımı’nın başarılı atletleri, çeşitli müsabakalarda kazandıkları kupaları, makamında ziyaret ettikleri Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a takdim ettiler.

Kupalarını takdim ettiler
Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarete, Odunpazarıspor Kulübü Kadın ve Erkek Atletizm Takımı katıldı. Başkan Kurt ziyaret sırasında bir süre atletlerle sohbet ederken, atletler de müsabakalarda kazandıkları kupaları, Başkan Kurt’a takdim etti. Odunpazarı Belediyesi’nin ve Başkan Kurt’un kendilerine çok destek verdiğini söyleyen atletler, atletizm takımının bütün malzemelerinin Başkan Kurt tarafından alındığını belirttiler.
 
Kurt’a teşekkür ettiler
Yarışmalarda başarılı olan atletler, “Bize her zaman destek olan Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz. Bu nedenle de müsabakalarda kazandığımız kupaları kendisine takdim etmek istiyoruz” diyerek kupaları Başkan Kurt’a takdim ettiler. Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman spora ve sporcuya destek olduğunu ve olmaya devam edeceğini kaydeden Başkan Kurt, Odunpazarıspor Kulübü Atletizm Takımı’na başarılar diledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi