Başkan Şahin Kamyoncu Esnafını Dinledi

Videoyu Aç Başkan Şahin Kamyoncu Esnafını Dinledi
A
a

Başkan Şahin, Kamyoncu Esnafını Dinledi

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, kentte faaliyet gösteren Bilecik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerini ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledi.
Belirli dönemlerde kentteki sivil toplum kuruluşu, esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, beraberinde meclis üyeleri ile birlikte kamyoncu esnafını ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Bilecik Belediyesi olarak her zaman emek ve emekçinin destekçisi olacaklarını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Meclis üyelerimiz ile birlikte kamyoncu esnafımızı ziyaret ettik, bizden isteklerini dinledik. Bilecik Belediyesi olarak, ilimizdeki herkesi dinlemeye ve çalışmalarımız hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Birlikte yapacağımız çalışmalar ile hem esnafımız hem de vatandaşlarımız daha güzel bir Bilecik’e sahip olacak’’ ifadelerini kullandı.
Bilecik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şükrü Demirci ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi