BBP’den 3 aday

Videoyu Aç BBP’den 3 aday
A
a

BBP’nin Türkiye genelindeki 170 belediye için başkan adaylarının tanıtımı yapıldı. 170 belediye arasında Sivrihisar’a Mehmet Çini, Günyüzü’ne Üstün Ünlü, Mihalgazi’ye ise Yusuf Sakarya’nın adaylığı açıklandı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin bir otelde düzenlenen yerel seçim kampanyası ve aday tanıtım toplantısında konuştu.
MARKALAŞTIRACAĞIZ
BBP’nin kuruluşunun 26’ncı yıl dönümü olduğunu anımsatan Destici, ilk günkü dava bilinci, millet, memleket aşkı ve hizmet arzusuyla yola devam ettiklerini belirtti. Hizmetlerin dengeli şekilde aktarıldığı, böylece mümkün olduğunca adaletin tesis edildiği bir belediyeciliği hedeflediklerini anlatan Destici, problem çözen, planlı, örnek ve kenti markalaştıran, üreten, üretimi destekleyen ve denetleyen belediyecilik anlayışını ilke edindiklerini söyledi.
ADALETİ TESİS EDECEĞİZ
Su kullanım bedellerinde yarı yarıya, ulaşımda ise yüzde 20 indirim yapılacağının sözünü veren Destici, “Her belediyemiz kendi engelli çalışan sayısının 2 katı kadar arkadaşımızı istihdam edecek ve böylece bir nebze de olsun adaleti tesis etmeye çalışacaktır” diye konuştu. Destici, yerel yönetim çalışmalarında çevreci ve kalkınmacı olacaklarını bildirerek, “Biz dersimize çalıştık. Mahalle mahalle, sokak sokak, tüm meselelere hakim ve bunları çözmek için kendini millete adayan bir anlayışla milletimizin önüne çıkıyoruz. Büyük Birlik Partisinin önceliği vatan, bayrak, ezan, devlet ve millettir. Hiçbir makam ve mevki bu değerlerin üzerinde değildir, olmayacaktır” ifadelerini kullandı.
Aday tanıtımında Sivrihisar, Günyüzü ve Mihalgazi belediye başkan adayları da açıklandı. Bu kapsamda Sivrihisar’a Mehmet Çini, Günyüzü’ne Üstün Ünlü, Mihalgazi’ye ise Yusuf Sakarya aday oldu. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi