Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Belde Evleri örnek olsun

Okunma: 233
Videoyu Aç Belde Evleri örnek olsun
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Tepebaşı ilçe teşkilatı ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarete Ataç’ın yanı sıra CHP Milletvekilleri Gaye Usluer ve Utku Çakırözer, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Şide, Tepebaşı Belediyesi Meclis üyeleri ve partililer katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuğu olan partililer, burada gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı. Partililer, ilçe genelindeki çalışmaları “Hayat Tepebaşı’nda” diyerek özetlerken, Kılıçdaroğlu ise özellikle Belde Evleri’nin Türkiye’ye örnek olması gerektiğini kaydetti. Kılıçdaroğlu; “Belde Evleri kadınlarımızın bir araya gelmesi için çok önemli bir proje. Kadınlarımız bir araya gelerek güzel vakit geçirirken, aynı zamanda yeni şeyler öğreniyorlar. Umarım Belde Evleri örneği tüm belediyelerimizde yaygınlaşır” ifadelerini kullandı.
BİRLİK OLUN
Ziyarette ayrıca Kılıçdaroğlu, 2019 seçimleri için çok çalışılması gerektiğini söyledi. 2019 seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Bu seçim tek adam ya da demokrasi seçimi. Bu yüzden çok çalışmalıyız. Özellikle kadınlarımız ev ev dolaşmalı. Sağ, sol, başı açık, kapalı ayrımı yapmayın. Birlik olun. Bu seçimi kadınlarımız kazanacak” dedi. Eskişehir’e kurulması planlanan kömürlü termik santralin hatırlatılması üzerine de konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu konuda mücadeleyi bırakmayın. Biz de burada sık sık dillendiriyoruz. Ancak birlikte kenetlenip mücadele ederseniz kazanırsınız” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi
Ahmet Ataç
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel