BELDİYECİLİKTE ÖNDERİMİZ

Videoyu Aç BELDİYECİLİKTE ÖNDERİMİZ
A
a

Geçmiş dönemde Nilüfer Belediye Başkanlığı görevini yürüten, 31 Mart seçimlerinde ise CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan Mustafa Bozbey, Başkan Büyükerşen’i ziyareti etti. Büyükerşen’in Eskişehir’de çok önemli hizmetlere imza attığını belirten Bozbey, “Ustaların ustası Yılmaz Büyükerşen Türkiye’de belediyeciliğin önderidir” dedi.


Hayata geçirdiği başarılı çalışmalar ile Nilüfer’i Bursa’nın örnek ilçesi yapan Mustafa Bozbey, Başkan Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
DOĞRU OLAN
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un da katıldığı ziyarette Başkan Büyükerşen’i kutlayan Bozbey, “Bursalılar için kapı komşusu haline gelen Eskişehir, Hocamıza bir kez daha güvenerek doğru olanı yaptı. Sayın Hocamızın vizyonuyla bu dönemde de Eskişehir halkının gururlanacağı projeleri imrenerek takip edeceğiz. Ustaların ustası, sevgili ağabeyim Yılmaz Büyükerşen Türkiye’de belediyeciliğin önderidir. Kendisini canı gönülden kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.
SONUÇ ŞAŞIRTTI
Bozbey’in ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen 31 Mart seçim sonuçlarında en çok üzüldüğü kentlerden birinin Bursa olduğunu belirtti. Büyükerşen “Yeşile hasret kalan Bursa’nın hak ettiği belediyecilik anlayışı ile tanışması için 31 Mart seçimleri büyük bir şanstı. Ankara’ya, İstanbul’a ne kadar sevindiysem Bursa için de bir o kadar üzüldüm. Yıllardır yaptığı hizmetler ile Nilüfer’i Bursa’nın gözbebeği yapan Bozbey, inanıyorum ki ilerleyen dönemlerde Bursa için çok önemli çalışmalara imza atacaktır” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi