Bir günde 135 iş yeri ziyareti

Okunma: 306
Videoyu Aç Bir günde 135 iş yeri ziyareti
A
a

Eskişehir Ticaret Odası başkan adayı Ayhan Sezer, şehir merkezi ile birlikte kentin kenar mahallelerindeki esnaf ve tüccarlarla da buluşmalarına devam ediyor. Sezer, bu kapsamda, bir gün içerisinde 135 işyerine giderek sorun ve sıkıntı dinledi.

Ticaret Odası başkan adayı Ayhan Sezer Uluönder ve Şirintepe Bölgelerinde  işyeri sahiplerine ve çalışanlarına bir dizi ziyarette bulundu. Gittiği her işyerinde büyük ilgi ve alaka ile karşılanan başkan adayı Ayhan Sezer sorunlara dair notlar aldı.
KOMPLE BÜYÜME SAĞLAMALIYIZ
Gittiği işyerlerinde göreve gelmesi dahilinde yapacağı çalışmaları anlatan Başkan adayı Sezer, şehir merkezi kadar kenar mahallelerin de ekonomik olarak büyümesi gerektiğini savundu. Gelişen Eskişehir'de kenar mahallelerinde büyük bir potansiyele ulaştığını anlatan Sezer, "Özellikle Uluönder ve Şirintepe gibi mahallelerimiz artık şehrin merkezi ile iç içe bir noktaya ulaştı. Bu nedenle mahallelerimizde işletmeleri bulunan esnafımıza gereken her türlü destek, imkan ve olanak sağlanmalı. Eskişehir, kenar bölgeleri ile birlikte komple bir ekonomik büyüme içerisine girmeli. Özellikle turizim gibi bir konuda atağa geçen bir şehrin tüm bölgeleri tümden bir kalkınma içerisine girmeli. Bunu sağlayacak bilgi, kabiliyet projeler ekibimiz de mevcuttur" dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi