BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Videoyu Aç BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ
A
a

İYİ Parti İl Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, “Eskişehir’in sorunlarını birlikte çözmeye çalışacağız. Bizim İYİ Partili arkadaşlarımızdan bir şikâyetimiz yok” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Başkanlığını ziyaret etti.
ŞİKAYETİMİZ YOK
Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, “Artık koalisyonlar seçim öncesi yapılır oldu. 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde birlikte hareket ettiğimiz İYİ Parti ile önümüzdeki seçim süreçlerinde de bir arada olmayı umut ediyoruz. Eskişehir’in sorunlarını birlikte çözmeye çalışacağız. Bizim İYİ Partili arkadaşlarımızdan bir şikâyetimiz yok. Türkiye’yi yönetme, sorunlara çözüm bulma açısından aynı çerçeveden bakıyoruz” diye konuştu.
DİL ELEŞTİRİSİ
“Umarım CHP yerelde kazandığı belediyelerde mevcut performansını sürdürür” diyen Ektaş, “Kendi kaynaklarını verimli kullanır. Türkiye’de sevgi, saygının bir kenara bırakıldığı sürekli itham eden aşağılayan ötekileştiren bir dil üzerinden siyaset yapılıyor. Toplumda bu gerginliğin altında eziliyor. Siyasi parti temsilcileri olarak aslında siyasetin eleştiren yönü olmadığını yeri geldiğinde ortak noktalarda birlikte hareket ederek, saygı ve sevgi temelinde birbirimize davrandığımızı halka göstermeliyiz. Buna Türk milletinin çok ihtiyacı var” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi