BORÇ CİNAYETİ

Videoyu Aç BORÇ CİNAYETİ
A
a

Afganistan uyruklu Malik Gülen’i kendisine borç para vermediği gerekçesiyle çıkan tartışma sonucu satırla öldüren ve yakalanmasının ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanan B.T, cinayeti işlediğini itiraf etti. Sanık B.T, “Cesedi parçaladıktan sonra valizlere koyup nehre atacaktım” dedi.

Erenköy Mahallesi Bozkaya Sokaktaki tek katlı evde yaşayan Afganistan uyruklu Malik Gülen’i, 26 Temmuz’da çıkan tartışma sonucu satırla öldüren ve olayın ardından çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanan vatandaşı B.T, savcılık ifadesinde, Malik Gülen’in ailesi ile kendi ailesinin Afganistan’da birbirlerini tanıdıklarını söyledi.
TEK BAŞIMA ÖLDÜRDÜM
B.T, ifadesinde şunları kaydetti: “Maddi durumum kötü olduğu ve Malik’in parası olduğu için 23 Temmuz’da kendisinden para istedim. Evde bulunan kişiler çalışmak için dışarıya çıkmıştı. Özellikle kimsenin olmadığı zamanı seçmedim. Kendisinden para istedim o da bana sinkaflı küfürler ederek para vermeyeceğini söyledi. Bu nedenle aramızda tartışma başladı. Birbirimize vurduk. Masa üzerinde bulunan siyah saplı bıçağı alarak bana bir iki hamle yaptı. Bir hamlesi beni hafif şekilde yaraladı. Ben de sopa sandığım, yerde bulunan, ancak yatağın altında olduğu için ucunu tam olarak göremediğim ve elime alınca satır olduğunu anladığım kesici alet ile ona vurdum. Yaralanınca hemen yere düştü. Bulduğum elektrik kablosu ile tek başıma öldürdüm. Daha sonra sürükleyerek bodrum kısmına götürdüm. Kırşehir’e arkadaşımın yanına gittim. Arkadaşım bana teslim olmamı söyledi. Aramızda eşcinsel bir ilişki yoktur. Bana karşı cinsel bir saldırı olmamıştır. Sadece ailesel husumet ve olay günü bana para vermeyerek, küfür etmesinden dolayı aramızda çıkan kavga neticesinde öldürdüm.”
CESEDİ NEHRE ATACAKTIM
Şüpheli B.T, daha sonra yeniden Eskişehir’e dönerek, evde bulunan cesedin üzerini tahta parçalarıyla örttüğünü anlattı. B.T, “Cesedi balta yardımı ile parçaladım. Dışarıdan aldığım iki valiz içerisine yerleştirdim. Amacım kimse yokken cesedin bulunduğu çantaları nehre atarak yok etmekti. Cinayeti tek başıma işledim. Beni azmettiren, yardım eden hiç kimse yoktur. Pişmanım” dedi.
POLİS YAKALAMIŞTI
Erenköy Mahallesi Bozkaya Sokaktaki tek katlı evde yaşayan Afganistan uyruklu Malik Gülen (27) ile vatandaşı B.T. (22) arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıkmış, tartışmanın bir süre sonra kavgaya dönüşmesi sonucu B.T, Gülen’i bıçakla öldürüp parçalara ayırdıktan ve valizlere yerleştirdikten sonra olay yerinden kaçmıştı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanan katil zanlısı B.T, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanmıştı. AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi