Bowling turnuvası bitti

Okunma: 434
Videoyu Aç Bowling turnuvası bitti
A
a

ESGAZ çalışanları tarafından düzenlenen Bowling Turnuvası sona erdi. 120 kişinin katılımıyla ilk kez düzenlenen turnuvada dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

Bowling bahane dostluk şahane
Geçtiğimiz akşam Kanatlı Bowling Eğlence Merkezi’nde gerçekleşen turnuvada yaklaşık 120 ESGAZ çalışanı eğlenceli dakikalar yaşadı. ESGAZ Genel Müdürü Engin Ataman, iş stresinden uzaklaşmak ve kaynaşmak için böyle bir turnuva düzenlediklerini belirterek, “Yaklaşık 120 çalışanımız turnuvaya katıldı. Bizim sahada çalışan arkadaşlarımız, farklı yerlerdeki birimlerde çalışan arkadaşlarımız var. Amacımız herkesi bir araya toplayarak birlikte eğlenmek ve dostlukları pekiştirmek” ifadelerini kullandı.
 
Geleneksel hale gelecek
ESGAZ Genel Müdürü Ataman, turnuvanın ilk kez yapıldığını ancak bunu geleneksel hale getirmek istediklerini vurgulayarak, “Sadece bowling değil masa tenisi, bilardo, futbol ve voleybol gibi branşlarda da turnuvalar düzenlemek ve bunu geleneksel hale getirmek istiyoruz. Çalışanlarımızı gruplara ayırdık ve gruplarda bazı kriterler ortaya koyduk. Gruptaki çalışanlar birbirlerini tanımayan kişilerden oluşacak, her grupta bir bayan, bir güvenlik görevlisi bulunmak zorunda. Bu şekilde daha iyi kaynaşacaklarını düşündük” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi