BU YIL ÇÖZECEĞİZ!

Videoyu Aç BU YIL ÇÖZECEĞİZ!
A
a

Yeşiltepe’de vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yeşiltepe’nin imar sorununu 2019 yılı bitmeden çözeceklerini ve mahalleye en az beş katlı inşaatların yapılabileceğini söyledi.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı ve Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç seçim çalışmaları kapsamında Yeşiltepe sakinleriyle buluştu. Adaylara AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu da eşlik etti.

EN AZ BEŞ KAT İNŞAAT
Yeşiltepe’nin imar sorununu 2019 yılı bitmeden çözmeye hazır olduğunun altını çizen Burhan Sakallı, “Belediyeler hizmet makamıdır, mazeret makamı değildir. Belediye başkanı mazeret üreten değil, proje üreten çözüm üreten kişidir. Tarih veriyorum, Yeşiltepe’nin meşhur imar sorununu 2020, 2021, 2023, 2024 değil Allah nasip ederse 2019 bitmeden Yeşiltepe’nin, Fevzi Çakmak’ın, Sazova’nın, Zincirlikuyu’nun, Sakintepe’nin bütün imar sorunları bu yıl içinde bitmiş olacak. Göreve gelir gelmez 6 ay içerisinde imar sorunları çözülmüş olacak. İsteyen vatandaşlarımız ya kendileri ya da müteahhitler marifetiyle inşaatlarını yapacaklar. En az 5 katlı inşaatlar yapacağız burada. Bu mahallelerimizin talihini değiştirmeye söz veriyorum” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ MİLLET
“Yeşiltepe kararını vermiş. Her geldiğimizde bu kalabalık kendisini gösteriyor” diyen Hasan Tuç, “Bizim gönül belediyeciliğimizde vatandaş ayrımı yoktur, mahalleler arasında ayrım yoktur, insanlar arasında ayrım yoktur. Bizim hizmet anlayışımızda halka hizmet, hakka hizmet düşüncesi vardır” diye konuştu. İmar sorunlarına değinen Tuç, “Burhan Sakallı burada. Odunpazarı’nda ne yaptıysa buralarda da onu yapacak. Bütün mahallelerde hakkınız olan imar sorununu çözeceğiz. Bizim önceliğimiz her zaman millet olacak. Yeşiltepe’nin imar sorununu bir yıl içinde çözeceğiz” ifadelerini kullandı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon
Ugurhhf 18 Şubat 2019 17:30

Sakalli bey secilirse, termal santrali de yaptirmasa. Fevzicakmak, yesiltepe 5 kat imar bir sene icinde gecirirse. Chp avanak avanak bakar. Ne deyim artik. Kac kere söyledim. Bu imar problemleri cözen kazanir ve gecirirse bidaha o parti secilir. Yaziklar olsun böyle büyüksehir belediyesine. Utanc verici. Sayin Atac da bunlarin arasinda eziliyor. Tepebasindan gecmis ama büyüksehirde hep takiliyor. Böyle yem vermeye devam edin. Sizde uyunda büyüyün. Hürmetler

0 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi